czwartek, 24 lipca 2025

Kartka z tortem

Cześć!

Dziś mam Wam do pokazania urodzinową kartkę ze słodkim tortem,
w której delikatność papieru scrapowego przełamałam
soczystymi kwiatami. Zrobiłam je z papieru akwarelowego
używając distressów oxide do nadania koloru.




Kartka bierze udział w wyzwaniu #130 ScrapAndMe
Dla każdego coś słodkiego

Całuski, Ania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wiosenna kartka okolicznościowa

Dzień dobry Wiosna bardzo pozytywnie mnie nastraja, dlatego zrobiłam radosną kartkę okolicznościową, na którą sfrunęły motyle. Nad kolorysty...