Cześć!
Lubicie steampunkowe klimaty? Ja, pomiędzy kwiatowymi
pracami na różne okazję, lubię zrobić coś takiego właśnie.
Tym razem męski tag, trochę vintage, ale na pewno steampunkowy.
Serdeczności, Ania
Dzień dobry Wiosna bardzo pozytywnie mnie nastraja, dlatego zrobiłam radosną kartkę okolicznościową, na którą sfrunęły motyle. Nad kolorysty...
Aniu, świetne tło! :)
OdpowiedzUsuńDziękuję Ci Kasiu z całego serca 😘
UsuńYou made a wonderful tag Ania, with these colours, love it! 👏
OdpowiedzUsuńPozdrowienia, Wilma. 🍀
Thank you very much and I hug you tightly.
Usuń