Witajcie!
Z okazji przejścia na emeryturę przygotowałam eleganckąkartkę w czerwieni. Co myślicie o takiej propozycji?
Kartka leci na wyzwanie Kartkowego ABCU mnie M jak Malina
Do miłego, Ania
Piękną karteczkę zrobiłaś:)
Serdecznie dziękuję 😘
Piękna kartka, dziękuję za udział w zabawie Kartkowe ABC
Hej! Sezon ślubny w pełni, więc tworzą się kolejne pudełka. Tym razem powstał elegancki exploding box w niebieskościach. Pudełko leci na wyz...
Piękną karteczkę zrobiłaś:)
OdpowiedzUsuńSerdecznie dziękuję 😘
UsuńPiękna kartka, dziękuję za udział w zabawie Kartkowe ABC
OdpowiedzUsuń