Witajcie!
Z okazji przejścia na emeryturę przygotowałam elegancką
kartkę w czerwieni. Co myślicie o takiej propozycji?
Kartka leci na wyzwanie Kartkowego ABC
U mnie M jak Malina
Do miłego, Ania
Witajcie!
Z okazji przejścia na emeryturę przygotowałam elegancką
kartkę w czerwieni. Co myślicie o takiej propozycji?
Kartka leci na wyzwanie Kartkowego ABC
U mnie M jak Malina
Do miłego, Ania
Cześć! Kartką na osiemnaste urodziny serdecznie zapraszam Was do udziału w najnowszym wyzwaniu Sklepiku Gosi: Męski świat. Do miłego, Ania
Piękną karteczkę zrobiłaś:)
OdpowiedzUsuńSerdecznie dziękuję 😘
UsuńPiękna kartka, dziękuję za udział w zabawie Kartkowe ABC
OdpowiedzUsuń