Witajcie!
Z okazji przejścia na emeryturę przygotowałam elegancką
kartkę w czerwieni. Co myślicie o takiej propozycji?
Kartka leci na wyzwanie Kartkowego ABC
U mnie M jak Malina
Do miłego, Ania
Witajcie!
Z okazji przejścia na emeryturę przygotowałam elegancką
kartkę w czerwieni. Co myślicie o takiej propozycji?
Kartka leci na wyzwanie Kartkowego ABC
U mnie M jak Malina
Do miłego, Ania
Hej! Sezon ślubny w pełni, więc tworzą się kolejne pudełka. Tym razem powstał elegancki exploding box w niebieskościach. Pudełko leci na wyz...
Piękną karteczkę zrobiłaś:)
OdpowiedzUsuńSerdecznie dziękuję 😘
UsuńPiękna kartka, dziękuję za udział w zabawie Kartkowe ABC
OdpowiedzUsuń