Hej!
Najcudowniejszy od lat urlop spędziłam w tym roku
nad Morzem Egejskim i aby zatrzymać choć trochę
te piękne chwile, "ukleiłam" wspomnieniowe karty ATC.
Karty posyłam na wyzwanie Kwiatu Dolnośląskiego
Wakacyjne wspomnienia
Do miłego, Ania
Hej!
Najcudowniejszy od lat urlop spędziłam w tym roku
nad Morzem Egejskim i aby zatrzymać choć trochę
te piękne chwile, "ukleiłam" wspomnieniowe karty ATC.
Karty posyłam na wyzwanie Kwiatu Dolnośląskiego
Wakacyjne wspomnienia
Do miłego, Ania
Dzień dobry Wiosna bardzo pozytywnie mnie nastraja, dlatego zrobiłam radosną kartkę okolicznościową, na którą sfrunęły motyle. Nad kolorysty...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz