Cześć!
Z okazji wczorajszego Dnia Kawy udało mi się jeszcze
tuż przed północą poczynić szybki wpis do art journala.
Miłego dnia, Ania
Dzień dobry Wiosna bardzo pozytywnie mnie nastraja, dlatego zrobiłam radosną kartkę okolicznościową, na którą sfrunęły motyle. Nad kolorysty...
This is a wonderful creation Ania. I like the 'building up' very much and all the details as well. Pretty colors also... (but do you ever sleep? 😁)
OdpowiedzUsuńWishing you a miły weekend!
Pozdrowienia, Wilma.
UsuńSometimes I sleep, I still work professionally and I take care of my granddaughter three times a week, but I somehow manage it all :))))
Super wpis Aniu, piękna grafika. Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńDziękuję serdecznie
Usuń